Home WordPress LENS An Enjoyable Photography WordPress Theme

LENS An Enjoyable Photography WordPress Theme

3 min read
0
0
393

LENS – An Enjoyable Photography WordPress Theme

LENS, en çok neyin odaklandığı bir çözüm için ihtiyaç duyulan fotoğrafçıları hedefleyen şaşırtıcı prim WordPress tema çalışmasıdır. Her özellik özenle seçildi ve bu mükemmel fotoğraf portföy web sitesinin yolunu kolaylaştırmak için tasarlandı.

Çarpıcı ancak minimal, düz bir tasarımla donatılan LENS, tam ekran slayt gösterileri ve galerileri, ızgara tabanlı fotoğraf galerileri ve fotoğrafçıların vizyonlarını ve düşüncelerini takip etmelerine yardımcı olan bir dergi içeriyor.

LENS, özellikle fotoğrafçılıkta saf fakat ilginç bir görsel deneyimin öneminin farkındayız çünkü beklenmedik, doğal animasyonlu sayfa geçişlerini hızlı fakat aynı zamanda süper pürüzsüz olarak sergiliyor.

LENS’in tümü şu şekildedir: doğru olanı doğru yerde, fotoğrafçıların ihtiyaç duyduğu anda sunmak!

Tamamen tam ekran slayt gösterileri, ızgara tabanlı galeriler, en yeni fotoğraf çekimlerine ayak uydurmak için bir dergi gibi göz doldurmaktadır.
LENS fotoğrafçılığa ve arkasındaki fotoğraflara özen gösteriyor, bu nedenle görsel seçeneklerin hem modern web’e, hem de en önemlisi sanatçının vizyonuna hitap etmesini sağlamak için bu ekstra yol kat ettik. Her fotoğrafçının ve fotoğraf serisinin anlatılacak farklı bir hikayesi olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, her bir proje, farklı galeri ve proje şablonları yoluyla farklı görsel yola çıkabilir.

Duyarlı Tasarım ve Retina Hazırlığı

Güzel görüntülerin ve dikkatli bir şekilde yazılmış içeriğin herhangi bir cihazda parlamaya ihtiyaç duyması nedeniyle LENS cebinizde telefonu harika görünen uyarlamalı görüntülere sahip tamamen yanıt veren, Retina’ya hazır bir WordPress temasıdır.
Ücretsiz İndirmek İçin Tıklayınız.
Load More Related Articles
Load More By devrimer34
Load More In WordPress

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Skylab Portfolio Photography WordPress Theme

Skylab Portfolio Photography WordPress Theme Skylab, fotoğrafçılar, illüstratörler, grafik…