Home WordPress ePix – Fullscreen Photography WordPress Theme

ePix – Fullscreen Photography WordPress Theme

3 min read
0
0
350

ePix – Fullscreen Photography WordPress Theme

Bir fotoğrafçı mısınız yoksa sunum için bir portföyünüz mü var? ePix, sizin için mükemmel WordPress Fotoğraf Portföy teması! Moda, düğün, stüdyo, ajans gibi fotoğrafçılara ya da çalışmalarını sergilemek isteyen yaratıcı ve profesyoneller için idealdir. Tam Ekran sürgüsü, çarpıcı galeriler, istemci giriş, gelişmiş Canlı Cilt Düzenleyici, Görsel Sayfa Üreticisi, Paralaks, kutulu veya tam genişlikli site düzeni ve çok daha fazlasını içeren ePix’e özgü bir ton özellikle paketlenmiştir! Epix de ThemeForest’in en beğenilen WordPress temalarından biridir.

Portföy, Tam Ekran, Izgara, 3d Carousel, Sahne Alanı ve Grup Kaydırıcısı inanılmaz ePix Galerileri ile portföyünüzü sergileyin.

Bir sürü görüntünüz mü var? Sorun değil, tembel yükleme fucntionu sayfa yükünde belirli miktarda resim yükleyecek ve ardından istediğiniz kadar çok fotoğraf yükleyebileceksiniz.

Yönetici seçeneklerini ayarlayın ve güçlü Özelleştirici ile kendiniz / varsayılan olarak ayarlayabilirsiniz.

ePix, arzuladığınız herhangi bir sayfayı yaratmanıza yardımcı olan inanılmaz derecede güçlü Görsel Oluşturucu eklentisini içerir. Ayrı ayrı eklentileri içerir ve 3. parti eklentileriyle de uyumludur.

EPix’in sunduğu müthiş özelliklerin turuna katılın. Çekirdekte ePix kapsamlı bir WordPress bunları ve aşağıdaki gibi özellikleri içerir; tam yanıtlı, retina hazır, gelişmiş tema seçenekleri, tam WooCommerce tasarım entegrasyonu ve WPML hazır, kolay tek tıklamalı kurulum teması kurulum ve demo içeriği, sınırsız renkler, 5 yapılandırılabilir çarpıcı galeri, gelişmiş portföy ve blog seçenekleri, arka planınızda kral boyutu görüntüler sınırsız kenar çubukları, gelişmiş tipografi seçenekleri, Özel CSS alanı, SEO temelleri dahili, kapsamlı dokümantasyon ve ayrıntılı screencast video eğitim materyalleri ve birinci sınıf özel destek.

Ücretsiz Temayı İndirmek İçin Tıklayınız

Load More Related Articles
Load More By devrimer34
Load More In WordPress

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

LENS An Enjoyable Photography WordPress Theme

LENS – An Enjoyable Photography WordPress Theme LENS, en çok neyin odaklandığı bir ç…